Ώρες ενημέρωσης γονέων και κηδεμόνων

Στο πλαίσιο της συνεχούς προσπάθειάς μας να βελτιώσουμε την επικοινωνία μεταξύ του σχολείου και των γονέων, σας ενημερώνουμε ότι έχουν οριστεί από όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου, συγκεκριμένες ώρες και ημέρες επικοινωνίας.

Παρακαλούμε να ενημερωθείτε σχετικά με τις ώρες ενημέρωσης και προσέλευσης στο σχολείο και να συνεργαστούμε για τη διασφάλιση της καλύτερης ποιότητας εκπαίδευσης καθώς και της μεγαλύτερης ασφάλειας των μαθητών και μαθητριών.

Σύμφωνα με την υπ' αριθμόν 1614/Υ1/08-01-2020 Απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, τις υπόλοιπες ώρες οι θύρες εισόδου-εξόδου του σχολείου παραμένουν κλειστές, εξασφαλίζοντας ότι κανένα άτομο εκτός του εκπαιδευτικού προσωπικού δεν παραμένει εντός του σχολικού χώρου κατά τη διάρκεια λειτουργίας της σχολικής μονάδας.

Enimerosi3

dia zosis prog2