Έκπληξη για τους μαθητές και μαθήτριες της Α΄ τάξης !!!

Μια ευχάριστη έκπληξη ετοιμάσαμε την Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023, πρώτη μέρα έναρξης των δια ζώσης μαθημάτων και την τελευταία ώρα διδασκαλίας, για να καλωσορίσουμε στο σχολείο μας τους πιο μικρούς μαθητές, τα πρωτάκια μας, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου.

Πολύχρωμα μπαλόνια για τους μικρούς μαθητές και μαθήτριες της Α΄ τάξης μαζί με ένα ζεστό και παιχνιδιάρικο καλωσόρισμα από τον θεατρολόγο κ. Μπάκα Παναγιώτη και μια μεγάλη αγκαλιά από τη διευθύντρια κ. Δραγατογιάννη Παναγιώτα και όλο τον σύλλογο διδασκόντων του σχολείου μας. Οι ευχές όλων να συνοδεύουν το ταξίδι τους στη γνώση που μόλις ξεκίνησε. Οι λιλιπούτειοι μαθητές και οι μαθήτριές μας, με τα χαμόγελα να φωτίζουν τα πρόσωπά τους απόλαυσαν την έκπληξη κατενθουσιασμένοι.

Δεν ήταν όμως η μοναδική καθώς και ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του σχολείου τους καλωσόρισε προσφέροντας δωράκι με σχολικά είδη μαζί με τις καλύτερες ευχές για χαρούμενη και δημιουργική σχολική χρονιά.

Καλή αρχή πρωτάκια μας!!!