Τιμητική διάκριση και βράβευση μαθητών/τριών του σχολείου μας

Στη γιορτή των Μαθηματικών και στην τελετή βράβευσης που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2024 στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία τιμήθηκαν οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας που διακρίθηκαν. Συγκεκριμένα βραβεύτηκαν συμμετέχοντας με επιτυχία στον διαγωνισμό Μικρός Ευκλείδης «Παιχνίδι στα Μαθηματικά» για το σχολικό έτος 2023-24 οι μαθητές:

ΣΤ΄ τάξη: Κιούσης Δημήτρης, Λόκας Στυλιανός, Μιχαλίτσης Γεώργιος.

Ε΄ τάξη: Γκουγκουλιά Χρυσούλα, Νικολοπούλου Ελένη, Τεγόπουλος Ιωάννης Τερνενόπουλος Γεώργιος, Τσόγκας Κυριάκος

Στον διαγωνισμό «Πυθαγόρας» η μαθήτρια της Γ΄ τάξης Μαγγοπούλου Άννα

Στην τελετή παραβρέθηκαν η Διευθύντρια κ. Δραγατογιάννη Παναγιώτα και η υποδιευθύντρια κ. Γκανάβα Θεοδώρα οι οποίες συγχάρηκαν τους μαθητές /τριες για την επιτυχία τους και τους ευχήθηκαν ολόθερμα να πετυχαίνουν πάντα τους στόχους τους και να έχουν πολλές διακρίσεις στη συνέχεια της μαθητικής τους πορείας.