Γιορτή του Πασχαλινού Χρωματισμού

Την Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 ήταν μια αξέχαστη ημέρα στο σχολείο μας καθώς πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η "Γιορτή του Πασχαλινού Χρωματισμού".

Οι μαθητές και μαθήτριες μας απόλαυσαν διάφορα παιχνίδια και δραστηριότητες στο πνεύμα του Πάσχα.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και να εκφράσουμε την εκτίμηση μας για τον ενθουσιασμό όλων των γονιών για τη συμβολή τους στην προσπάθειά μας για ανακαίνιση και ανανέωση του σχολείου μας.

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου που η συμμετοχή και ο συντονισμός τους ήταν ζωτικής σημασίας για την επιτυχία αυτής της εκδήλωσης.

Με αφορμή αυτή την πασχαλινή γιορτή, τα παιδιά μας ένωσαν τα χέρια και τις καρδιές τους δημιουργώντας έναν πολύχρωμο τοίχο γεμάτο αγάπη και φαντασία.

Ευχόμαστε σε όλους καλό Πάσχα, γεμάτο αγάπη, χαρά και δημιουργικότητα.