Επιτυχημένη Ολοκλήρωση των Εργασιών της Σκεπής του Σχολείου

Μετά από επίμονες προσπάθειες και στενή συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την ασφαλή και αποτελεσματική ολοκλήρωση αυτού του σημαντικού έργου προς το κοινό καλό, της ανακαίνισης της σκεπής του σχολείου μας.

Οι εργασίες περιλάμβαναν την αντικατάσταση κατεστραμμένων τμημάτων της σκεπής, τον έλεγχο και τη συντήρηση των υποδομών, καθώς και την ενίσχυση του συνολικού συστήματος.

Η Διευθύντρια του σχολείου, Δραγατογιάννη Παναγιώτα, εξέφρασε τη μεγάλη της χαρά για το συγκεκριμένο έργο, δηλώνοντας:
"Η ολοκλήρωση αυτού του έργου αντιπροσωπεύει ένα σημαντικό βήμα για όλο το σχολικό συγκρότημα. Η ασφάλεια των μαθητών μας είναι η προτεραιότητά μας και η καλή κατάσταση των υποδομών μας είναι απαραίτητη για την ευημερία τους. Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την υποστήριξή του και την ευαισθησία προς τις ανάγκες του σχολείου μας. Η κοινότητα μας αξίζει ένα ασφαλές και ευχάριστο περιβάλλον για τα παιδιά μας."

skepi1

skepi2