Ετικέτα Ποιότητας eTwinning - Β΄3

Η επιβράβευση των κόπων μας για το πρόγραμμα που υλοποιήσαμε την προηγούμενη σχολική χρονιά 2014-2015 , στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Προγράμματος  eTwinning, με θέμα:

« DigitalTales ? Ψηφιακά παραμύθια του τόπου μας ».

Συγχαρητήρια, στους μικρούς μαθητές του Β΄3 του Σχολείου μας, που αν και πρωτάκια, πέρυσι, κατάφεραν όχι μόνο να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του έργου, αλλά και να διακριθούν αποσπώντας και ετικέτα ποιότητας!!!

Συγχαρητήρια και στους συναδέλφους, αλλά κυρίως στους μαθητές των συνεργαζόμενων σχολείων που μας έδωσαν την ευκαιρία να τους γνωρίσουμε, να τους κάνουμε φίλους μας και να οργανώσουμε από   κοινού δραστηριότητες σχετικές με τα παραμύθια του τόπου μας.

«Καλή συνέχεια» και «Καλή επιτυχία» στο eTwinning έργο που θα υλοποιήσουμε για δεύτερη σχολική χρονιά με θέμα: « Ο Ιπποκράτης στη Λάρισα » μαζί με τους μαθητές του Β΄2 και τη δασκάλα τους κ. Ελένη Κουτσουμάρκου-Σπυράκη, σε μια προσπάθεια να ξαναβάλουμε τον Ιπποκράτη στη ζωή των Λαρισαίων -και όχι μόνο- προβάλλοντας την ιδέα «Λάρισα, η πόλη του Ιπποκράτη» στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Η δασκάλα του Β΄3

Μηκέ Παναγιώτα